Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Притула прокоментував появу своєї кандидатури в опитуваннях про вибори мера Києва

Шоумен і член політради партії Голос Сергій Притула прокоментував появу своєї кандидату в соціологічних опитуваннях про вибори мера Києва.

«Мені регулярно друзі скидають ті чи інші опитування, ту чи іншу соціологію. Я туди дивлюся, десь мені смішно, десь – не зовсім, тому що тільки за останні десь тижні три це вже якась третя або четверта соціологія», – сказав він в інтерв’ю УП.

Притула підкреслив, що на даний момент мерство для нього – “не пріоритетна історія».

«Зараз це абсолютно не пріоритетна історія, чесно. Я навіть не дивлюся на якусь найближчу перспективу, щоб до цих питань повертатися, тому що є більш насущні потреби», – сказав він.

Читайте також:
Я і Вакарчук — два локомотиви. Сергій Притула розмірковує про політику і дає оцінку Зеленському

Шоумен додав, що не знає, звідки до нього стільки інтересу.

«Мені смішно, тому що я знаю, що мою скромну персону міряють відразу з двох сторін: це і по Києву, і, мені сорока звісточку приносила, що і по Україні. Звідки стільки інтересу до мене, я поняття не маю», – резюмував Притула.

Напередодні соціологічна група Рейтинг оприлюднила опитування про те, кого б підтримали кияни на виборах мера української столиці. Серед кандидатів був і Сергій Притула. Якби вибори відбулися найближчим часом, то шоумена підтримали б 9,1% киян. Він займає друге місце по підтримці після нинішнього міського голови Віталія Кличка.

Сергій Притула балотувався до Верховної Ради за списками партії Голос. Він був №30 в списку і не пройшов до парламенту.

Він також займається волонтерською діяльністю і допомагає українській армії.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.