Поїздки під час пандемії. В аеропорту Київ можна зробити ПЛР-тест на коронавірус

У Міжнародному аеропорту Київ імені Ігоря Сікорського з’явився спеціальний пункт для ПЛР-тестування пасажирів на коронавірус.

Хронiки коронавірусу. Останні новини Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні підписатися Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це повідомляє пресслужба аеропорту.

Тестування здійснюється в загальнодоступній зоні, у медпункту на першому поверсі терміналу А, аналізи беруть співробітники клініки.

В аеропорту заявили, що дослідження переважно проходять пасажири, які прилетіли з країн «червоної зони», але тест може пройти будь-який пасажир.

Результат дослідження прийде на е-мейл пасажира протягом 24 годин.

Крім того, результати тестів лабораторія відправляє в Центр громадського здоров’я. При наявності негативного результату, з мобільного додатка Дій вдома пасажиру надсилається повідомлення про зняття з резервації і припинення дії 14-денного контролю самоізоляції.

Читайте також:
Як потрапити до п’яти найпопулярніших країн серед українських туристів — інструкція

Вартість послуги складає 1700 грн за одну людину.

З режимом в’їзду в різні країни можна ознайомитися на інтерактивній карті МЗС.

Більшість країн світу закрили свої кордони для іноземців в березні через пандемію. З ослабленням карантинних заходів країни почали відновлювати авіасполучення, однак кордони відкрили не для всіх. Зокрема, закритим для українців залишається Європейський Союз.

Редактор: Дар’я Колесніченко
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.