Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Пожежа на Хрещатику: Укртелеком повідомив про відновлення роботи інтернету в трьох районах Києва

Директор з корпоративних комунікацій компанії Укртелеком Михайло Шуранов повідомив про відновлення роботи інтернету для абонентів Печерського, Шевченківського та Голосіївського районів Києва.

Він зазначив, що компанії залишається відновити інтернет і телефонію в районі пожежі на Європейській площі та Майдані Незалежності.

“Доступ в окремих частинах цих районів було втрачено в результаті пожежі в міському колекторі. Залишається необхідність відновити телефонію та послуги інтернет тільки в мікрорайоні пожежі (Європейська площа – Майдан Незалежності)”, – повідомив Шуранов.

Нагадаємо, вранці 5 квітня на Хрещатику в Києві сталася підземна пожежа, яка виникла через загоряння телекомунікаційних кабелів.

Для ліквідації було залучено 10 одиниць пожежної техніки та близько 40 чоловік особового складу.

В результаті події від електропостачання частково були відключені вулиці Хрещатик, Десятинна, Трьохсвятительська, Володимирська, провулок Музейний – приблизно 80 будинків.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.