Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Під Кабміном пройшов мітинг-концерт проти закриття нічних клубів — фото та відео

У вівторок, 1 вересня, під будівлею Кабінету міністрів відбувся мітинг, учасники якого вимагали пом’якшити карантин в Україні та дозволити роботу нічних клубів і дискотек.

Хронiки коронавірусу. Останні новини Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні підписатися Надсилаємо щоденно о 08:00

На мітингу в підтримку нічних клубів і ресторанного бізнесу «Не вбивайте галузь!» зіграли кілька діджеїв.

Зокрема, виступили електронні музиканти Nastia b2b Kolosova, Pahatam, Criminal Practice, Smailov, The Organism, Poly Chain b2b zolaa.

Читайте також:
Карантин в Україні, швидше за все, продовжать після 31 жовтня — Шмигаль

Кабінет міністрів на засіданні 26 серпня продовжив карантин в Україні до 1 листопада.

Підхід до пом’якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили. Країну поділили на чотири зони за ступенем небезпеки поширення коронавірусу. В кожній діють певні обмеження.

Зараз в Україні п’ятий день поспіль фіксують понад 2 тисячі випадків зараження, за останню добу – 2088. Станом на 1 вересня, всього за час пандемії в Україні захворіли 123 303 особи, з них 57 802 одужали, летальних випадків – 2605.

Редактор: Сергій Чудновцев
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.