Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Перший в Україні дитячий садок-онлайн: як зареєструватися і чому там вчать

23 квітня в Києві запустили віртуальний дитячий сад для дітей 4−6 років. Він доступний як для киян, так і для жителів інших міст.

НВ розповідає, як виглядає цей почин київської влади, і як ним скористатися.

Потрібна лише реєстрація на сайті

Віртуальний дитячий сад створений на базі віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру з протидії COVID-19. Користуватися цією послугою можна безкоштовно.

Кожен день з понеділка по п’ятницю там повинні з’являтися відеозаняття для дітей. Розклад занять буде постійним

  • 10:00 – казка-йога;
  • 11:00 – англійська мова для дітей;
  • 12:00 – розвиваючі заняття.

В деякі дні може також проводиться бонусне заняття.

Перші три відео можна подивитися прямо зараз. Для цього необхідно зареєструватися, вказавши своє ім’я та електронну адресу, а також придумавши пароль.

У КМДА обіцяють, що всі заняття будуть також постійно доступні в записі. Зйомки відео для віртуального дитячого садка проводяться у приміщенні Європейського університету.

Хто веде онлайн-заняття

Раніше повідомлялося, що до проведення занять залучили професійних викладачів. На сторінці віртуального дитячого садка вказані три викладачки і їхні сторінки у Facebook:

Олена Ходос – веде заняття казка-йога;

Ольга Фуртатова – веде заняття з англійської мови;

Ірина Гикавчук – веде розвиваючі заняття.

Як пройшли перші заняття

Казка-йога. Під час заняття викладачка Олена Ходос розповідає казку і одночасно показує вправи йоги, які її ілюструють, та закликає дітей повторювати її руху. Тривалість відео 22 хвилини 36 секунд.

Фото: Кадр відео LLL via YouTube

Англійська мова. Заняття проходить повністю англійською мовою, слова ілюструються жестами і картинками. Слова, які звучать, також з’являються на екрані. Під час заняття викладачка Ольга Фуртатова розповідає про перші літери англійського алфавіту і назви різних кольорів англійською. Пояснення викладачки перериваються короткими пісеньками на ту ж тему, під час яких сент того, що відбувається, показує жестами маленький хлопчик. Тривалість відео 12 хвилин 9 секунд.

Фото: Кадр відео LLL via YouTube

Розвиваюче заняття. Під час розвиваючого заняття викладачка Ірина Гикавчук показує, як намалювати композицію Гілочка яблуні, що розцвіла в техніці китайської розпису. Тривалість відео 14 хвилин 17 секунд.

Фото: Кадр відео LLL via YouTube Фото: Кадр відео LLL via YouTube
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.