Пальчевського хочуть завести до Київради, «відтягнувши» частину голосів ОПЗЖ — Кошкіна

Пальчевського хочуть завести до Київради, «відтягнувши» частину голосів ОПЗЖ — Кошкіна

Партія Опозиційна платформа — За життя стверджує, що в неї збираються вкрасти голоси виборців з трьох дільниць в Києві. Журналіста Соня Кошкіна заявила, що за допомогою ОПЗЖ до Київради хочуть «завести» Андрія Пальчевського.

Місцеві вибори 2020 року – останні новини

Читайте також:

Пальчевського хочуть завести до Київради, «відтягнувши» частину голосів ОПЗЖ — Кошкіна

Володимир Фесенко Київ, Харків, Дніпро та Одеса. Про що говорять результати екзитполів

«Зловмисники мають намір викрасти виборчі бюлетені з голосами, відданими за Опозиційну платформу – За життя в дільничних виборчих комісіях у Дарницькому, Шевченківському та Оболонському виборчих округах при перерахунку бюлетенів», – заявили в пресслужбі партії.

Читайте також: &nbspДев’ять головних. Хто із забудовників рветься до влади в Києві і області

За словами Соні Кошкіної, члену політради ОПЗЖ Михайлу Наконечному, що займається виборами, «дали команду будь-якими правдами і неправдами затягнути до Київради Пальчевського», партія якого не долає прохідний бар’єр. При цьому журналістка каже, що робити це будуть за рахунок ОПЗЖ, тому що бенефіціаром обох проєктів є бізнесмен Вадим Столар.

Андрій Пальчевський балотувався в мери Києва і в депутати Київради від партії Перемога Пальчевського.

Результати екзит-полів 2020

У неділю, 25 жовтня, в Києві відбулися вибори мера і вибори до Київради. Офіційні результати обіцяють оголосити до 6 листопада.

За даними екзит-полів, опублікованих в неділю, 25 жовтня, у другий тур виборів мера Києва можуть вийти Віталій Кличко і кандидат від проросійської ОПЗЖ Олександр Попов.

Читайте також: &nbspКолишні депутати, спортсмени, чиновники та дружини політиків. Хто увійшов до списків партій на виборах до Київради

Так, за даними телеканалу Україна 24, Кличко набрав 45,93%, а Попов – 9,62%. Водночас за результатами екзит-полу Рейтингу на виборах мера Києва за чинного мера проголосували 47,8% виборців, за кандидата від ОПЗЖ – 8,6%.

Соня Кошкіна з посиланням на результати обробки 99,5% протоколів повідомила, що Віталій Кличко перемагає в першому турі.

Редактор: Ніна Григорська
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.