Олімпіада в Токіо. Світоліна і Ястремська припинили боротьбу в жіночому парному розряді, програвши французькому дуету

Українські тенісистки Еліна Світоліна і Даяна Ястремська не змогли подолати перше коло олімпійського турніру в Токіо в парному розряді.

У матчі 1/16 фіналу українки у двох сетах програли французькому дуету Алізе Корне та Фіоні Ферро.

Світоліна і Ястремська невдало увійшли у гру, віддавши суперницям одразу дві свої подачі. Як підсумок – поразка в партії з рахунком 2:6.

У другому сеті на корті зав’язалася боротьба, але все ж француженки змогли вирвати перемогу – 6:4. Матч тривав 1 годину і 19 хвилин.

Олімпіада-2020 у Токіо
Теніс. Жіночий парний розряд, 1/16 фіналу

Еліна Світоліна / Даяна Ястремська (Україна) – Алізе Корне / Фіона Ферро (Франція) 0:2 (2:6, 4:6)

У першому матчі жіночого одиночного розряду на Олімпіаді-2020 Світоліна зіграє з представницею Німеччини Лаурою Зігемунд. Ястремська вже вилетіла з турніру, програвши канадській тенісистці Лейлі Анні Фернандес.

НВ

Підписуйтесь на розсилку Олімпіада-2020 Отримуйте кожного дня останні новини з Олімпійських ігор в Токіо підписатися Щодня о 15-00 Редактор: Євген Нещерет