Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Немає підстав. У Києві поки не дозволять повноцінну роботу кафе та ресторанів

Влада Києва поки не бачить підстав для дозволу повноцінної роботи столичних кафе і ресторанів в рамках ослаблення карантину.

Хронiки коронавірусу. Останні новини Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні підписатися Надсилаємо щоденно о 08:00

Як розповів в коментарі РБК-Україна радник мера Києва, секретар штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко, поки в столиці надто високий рівень захворюваності на коронавірус.

Він зазначив, що на цьому тижні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій навряд чи буде розглядати дане питання.

Читайте також: &nbspЗаборона на відкриту кухню і на черги в туалет. Нові правила роботи кафе і ресторанів в умовах карантину

“Поки для цього немає ніяких підстав. Сьогодні показник інтенсивності (захворювання на коронавірус – ред.) – 15,23 осіб на 100 тисяч населення. Відповідно, буде залежати від епідемічної ситуації. Прогнози давати досить складно, з 31 травня фіксуємо тенденцію зростання”, – сказав Бондаренко.

Кабінет міністрів з 5 червня дозволив повноцінну роботу кафе та ресторанів в рамках ослаблення карантину в Україні.

У той же час мер Києва Віталій Кличко заявив, що кафе і ресторани в столиці не зможуть відновити повноцінну роботу з цієї дати.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.