Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

«Навести порядок у столиці». Качура оголосив про участь у праймеріз Слуги народу на мера Києва

Народний депутат від фракції Слуга народу Олександр Качура заявив, що має намір брати участь у внутрішньопартійних праймеріз по відбору кандидата на пост мера Києва.

Про це він написав у Telegram.

«Так! Я буду брати участь у внутрішньопартійних виборах і висувати свою кандидатуру на посаду мера Києва від партії «Слуга народу», – написав він.

За його словами, вони повинні підтримати найсильнішого кандидата.

«Ми повинні підтримати найсильнішого кандидата, щоб, нарешті, перемогти корумповану команду Кличка і навести порядок у столиці України!», – написав він.

Раніше народний депутат України від фракції Слуга народу Олександр Дубінський заявив про намір брати участь в праймеріз партії за визначенням кандидатури в мери Києва.

Читайте також:
Крісло у великому місті. Вибори мера Києва перетворюються на змагання боксера, ресторатора і відразу декількох телевізійників

Також народний депутат з фракції Слуга народу Олександр Ткаченко оголосив, що братиме участь в праймеріз партії за визначенням кандидатури в мери Києва .

Як повідомлялося, народні депутати від фракції Слуга народу 19 травня звернулися до президента з проханням ініціювати проведення праймеріз серед потенційних кандидатів на посаду Київського міського голови від партії Слуга народу.

Згідно з Конституцією України чергові місцеві вибори в державі повинні відбутися 25 жовтня цього року.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.