«Намагались спровокувати конфлікт». Нардепа і золотого олімпійського чемпіона Беленюка в центрі Києва атакували расисти

«Намагались спровокувати конфлікт». Нардепа і золотого олімпійського чемпіона Беленюка в центрі Києва атакували расисти

Олімпійський чемпіон і народний депутат Жан Беленюк розповів, що в центрі Києва до нього підійшли молоді люди і намагалися спровокувати конфлікт расистськими образами.

У Facebook борець написав, що інцидент стався 13 серпня на Печерську:

«[Вигукували] образливі речі на кшталт: „Чорна мавпа щось знає про патріотизм?!“ і „Вали в Африку!“. Слава Богу, до бійки справа не дійшла, тому зі мною все гаразд, але…».

Беленюк поцікавився, чи нормально в європейській країні чути образи людям, які «кладуть життя на її прославляння», і чи може олімпійський чемпіон почуватись у безпеці в своєму рідному місті.

«Мені цікаво, чи українець Я для своєї держави, які критерії патріотизму існують в ній?!» — додав спортсмен.

https://www.facebook.com/zhanbeleniuk/posts/2990992637853383

Жан Беленюк — відомий український спортсмен, борець греко-римського стилю, чемпіон Олімпійських ігор у Токіо 2020 року, срібний призер Олімпійських ігор 2016 року, багаторазовий чемпіон світу та Європи.

https://twitter.com/tweetsNV/status/1422920441241419779

4 серпня Жан Беленюк завоював для України першу золоту медаль на Іграх у Токіо. Він переміг у фіналі представника Угорщини Віктора Лорінця — 5:1.

Після перемоги спортсмен зізнався, що за три тижні до Олімпіади отримав травму плеча і не міг підняти руку, через що йому довелось проходити інтенсивну реабілітацію.

Слухайте подкаст на цю тему Редактор: Ніна Григорська
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.