На виборах мера Києва місто поділять на десять округів

Єдиний одномандатний міський виборчий округ на виборах мера Києва буде ділитися на десять територіальних виборчих округів, межі яких збігаються з межами районів у столиці.

Відповідне роз’яснення щодо окремих питань організації, підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в містах з районним поділом з кількістю виборців 2 мільйони і більше осіб затвердила ЦВК, повідомляє пресслужба комісії.

У відомстві заявили, що в законодавстві були протиріччя щодо формування районних виборчих комісій в містах з кількістю виборців 2 млн і більше, а також утворення територіальних виборчих округів у таких містах. Для забезпечення однакового застосування деяких положень законодавства України ЦВК прийняла вищезгадане роз’яснення.

Згідно з документом, єдиний одномандатний міський виборчий округ по виборам київського міського голови ділиться на десять територіальних виборчих округів, межі яких збігаються з межами районів у місті Києві. Рішення про створення таких виборчих округів не приймається.

Нагадаємо, що чинний мер Києва Віталій Кличко підтвердив свій намір втретє балотуватися на посаду міського голови столиці. Кандидат від Слуги народу Ірина Верещук вже запросила його на дебати.

Також про намір балотуватися заявляли екснардепи Михайло Добкін та Борислав Береза.

Місцеві вибори в Україні пройдуть 25 жовтня. Редактор: Дар’я Колесніченко
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.