Михайло Добкін планує взяти участь у виборах на пост мера Києва

Колишній мер Харкова Михайло Добкін, екс-глава харківської ОДА, який також був народним депутатом під час попереднього скликання, повідомив про свої плани. Можливо, він візьме участь у виборах на пост мера Києва. Добкін повідомив про це під час ефіру телеканалу “НАШ”. На питання журналіста телеканалу про те, чому інтерв’юйованого цікавить саме посаду київського голови, Добкін відповів, що не бачить необхідності в проведенні глобальних реформ в Харкові.

Також він розповів про те, що досить довго розмірковував про можливість своєї участі в майбутніх виборах на цей високий і важливу посаду, що має на увазі особливу відповідальність перед жителями України. Він заявив, що готовий вступити в передвиборну боротьбу з нинішнім виконуючим обов’язки мера столиці. Добкін повідомив, що відбулися за час правління нинішнього мера зміни в Києві особисто йому не подобаються. Як громадянин України він вважає, що столиця повинна стати більш упорядкованій і виглядати більш доглянутою і чистою.

Добкін також заплатив 0,5 млн гривень, щоб викупити “Орден Перемоги” з пам’ятника, знищеного у Львові. Ця інформація була опублікована на його сторінці в Instagram. Дотримуючись власної авторської стилістиці, колишній нардеп розповів своїм читачам, що монумент знесли “вдячні нащадки поліцаїв”. За офіційною версією пам’ятник бойової слави воїнам СРСР був демонтований, оскільки знаходився в аварійному стані.

Варто відзначити, що недавно було завершено розслідування справи, по якому проходив в якості підозрюваних екс-мер Харкова, а разом з ним ще 3 чиновника і співробітники ЖБК. Розслідування справи про “кооперативної схемою” проводила українська генеральна прокуратура. Вхідні в число підозрюваних чиновники організували схему виділення та передачі ділянок землі у володіння ЖБК. Всього за весь час ЖБК було передано 74 Га землі на суму понад 230 млн. Гривень. У цій справі Добкіна звинувачували в пособництві шахрайства в особливо великих розмірах.

Leave A Reply

Your email address will not be published.