«Лячно, але діватися нікуди». Мешканець гуртожитку в Вишневому розповів про ситуацію після спалаху коронавірусу

Один з мешканців гуртожитку в Вишневому, в якому виявили спалах коронавірусу, Олександр Силенко розповів про ситуацію в гуртожитку.

Хронiки коронавірусу. Останні новини Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні Про це повідомляє hromadske.

«Як можна повністю ізолюватися в гуртожитку? У нас у блоці ― 4 кімнати. Це дві раковини, один туалет та одна душова кабіна. У нашій кімнаті ― чотири людини. У сусідніх двох кімнатах ― по одній людині, ще в одній ― три людини», – сказав він.

За його словами, мешканці самостійно проводять дезінфекцію приміщень, де живуть, і коридору, а в самому приміщенні медиків або правоохоронців немає. Однак протягом двох днів біля будівлі цілодобово чергує екстрена допомога.

Читайте також:

Олександр заявив, що з їжею і водою жителям допомагають волонтери. Наприклад, вчора і сьогодні вони передали рис, гречку, хліб, свіжу курку, масло, цукор, борошно, яйця та молочні продукти.

«Чув, що є людина, якій потрібно сказати, що з ліків потрібно, дати кошти і вона купить це в аптеці», – сказав він.

За словами мешканця, в гуртожитку встановили графік користування кухнею і у кожної кімнати на крилі є година на приготування їжі. Кухня відкрита з 7 ранку до 20 вечора.

Чоловік розповів, що вчора йому робили тест на коронавірус.

«Вчора провели тестування ― сьогодні сказали результат. Негативний, але на поверху є і позитивний», – сказав він, додавши, що ніяких додаткових рекомендацій не давали.

Читайте також: Євген Комаровський Чому тести на коронавірус роблять не всім?

Олександр заявив, що про те, що гуртожиток ізолюють, жителів не попередили, до ранку вівторка, 21 квітня люди могли заходити і виходити, а на вході міряли температуру.

«На вході стояв санітарно-пропускний пункт, де медики вимірювали температуру, записували кімнату та прізвище. І після того могли вийти на вулицю. 21 числа закрили на карантин і більше не випускали і не впускали. Про те, що закрити гуртожиток ніхто нікому не сказав. Просто ввечері 20 люди зайшли в гуртожиток, а зранку 21 нікого не випустили. Без попередження», – сказав Олександр.

Житель заявив, що хто міг – вже виїхав з гуртожитку.

«Лячно, але діватися нікуди. Якби була можливість, то вже виїхали б. Ті хто міг до цього вже виїхав. Ходять чутки, що через 10 днів мають робити повторне тестування на COVID-19. Кажуть, якщо в сім’ї не буде другого підтвердження коронавірусу, то людей, які мають куди їхати, будуть випускати. Але поки не ясно, наскільки це правда», – сказав він.

Читайте також:
Спалах коронавірусу у Вишневому. Що відбувається в гуртожитку, де заразилися 78 осіб, серед яких піврічне немовля — усі подробиці

Всі 224 жителя гуртожитку в Вишневому Київ-Святошинського району Київської області, де зафіксовано спалах коронавірусу, пройшли ПЛР-тестування, захворювання підтверджено у 78 осіб.

Нагадаємо, в приватному гуртожитку в місті Вишневе Київської області зафіксовано спалах коронавірусу. У будівлі був введений режим «особливого пересування».

Бійці Нацгвардії почали забезпечувати карантинні заходи в Вишневому, взявши під охорону будівлю гуртожитку.

Станом на 23 квітня в Україні зафіксовано 7170 випадків COVID-19, 504 людини одужали, 187 померли від ускладнень. Всього за останню добу зафіксовано 578 випадків інфікування, що є черговим антирекордом.

Чим відрізняються респіратор, медична та саморобна маски. Чи захищають вони від коронавірусу?


Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.