Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Лерос: Тищенко формує тіньову команду, яка імітуватиме протистояння з Кличком на виборах мера

Голова київського передвиборного штабу Слуги народу на місцевих виборах, нардеп Микола Тищенко формує «тіньову команду», яка імітуватиме протистояння з чинним мером Києва Віталієм Кличком.

Такою думкою народний депутат Гео Лерос поділився в інтерв’ю НВ.

«[Формується] якась тіньова [команда], думаю. Важко сказати, що це буде за команда і як вона збирається протистояти команді Кличка. Я ж не Ванга, щоби передбачити. Я бачу, як зараз це рухається – в неправильному напрямку. Чому не робляться праймеріз, згідно з якими вибирається людина, що відповідає за вибори [протягом] всієї кампанії? А чи не тому, що Коля [Микола Тищенко, – Ред.] має родинні зв’язки з [головою ОП] Андрієм Єрмаком?» – заявив він.

На думку Лероса, Миколу Тищенка фінансує колишній мер Києва Леонід Черновецький – співрозмовник НВ вказав на наявність зв’язків між першим та бізнесменом Денисом Комарницьким, який раніше працював в команді Черновецького.

Читайте також:
Гео Лерос розповів НВ, звідки отримав «плівки Єрмака» і навіщо пішов на публічний конфлікт з главою ОП

«З огляду на факти його зв’язків з Комарницьким, у мене виникають сумніви, чи збирається [Тищенко] щось робити в Києві, або це робиться для команди Віталія Кличка. Якщо ми, як партія, вирішили не влаштовувати боротьбу в Києві з командою Кличка, то потрібно просто вийти і про це заявити: у Віталія Кличка відмінна команда, жодних претензій до нього немає, ми вирішили не виставляти своїх кандидатів в Києві. І жодних питань не буде», – сказав Лерос.

Народний депутат Микола Тищенко є кумом керівника Офісу президента Андрія Єрмака, який, водночас, має хороші відносини зі столичним мером Віталієм Кличком.

«Єдина думка, яка особисто у мене була і є з приводу Віталія Кличка, – це великий спортсмен, бренд нашої країни і мер, якого обрали кияни», – раніше говорив в інтерв’ю НВ сам Єрмак.

За інформацією НВ, саме через позицію щодо Кличка на початку 2020 року загострився конфлікт між тодішнім головою ОП Андрієм Богданом, який хотів відставки мера, і Андрієм Єрмаком.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.