Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

«Крісла в Раді дуже незручні». Ткаченко вперше за тривалий час розповів НВ про свою можливу участь у виборах мера Києва

Народний депутат з фракції Слуга народу Олександр Ткаченко, який до приходу в політику очолював медіахолдинг 1+1, в інтерв’ю Радіо НВ побічно підтвердив свою участь в майбутніх виборах мера Києва.

Відповідаючи на питання журналіста Дмитра Тузова про те, чи готовий він проміняти крісло парламентаря на крісло столичного міського голови, Ткаченко заявив, що крісла у Верховній Раді «дуже незручні».

«По-перше, крісло, якщо ти сидиш у Верховній Раді, дуже незручне. В принципі, такі крісла є у школі, причому в старих школах (я думаю, що у нових вони більш зручні). Але якщо серйозно, я не змінював, власне, послідовності своїх інтересів: я рік тому казав, коли йшов у народні депутати, що серце моє залишається в Києві і мені болить все, що відбувається в моєму рідному місті», – сказав нардеп.

Ткаченко додав, що чутки навколо його можливого балотування в мери «якось самі виникають». Крім цього, парламентар позитивно відгукнувся про ідею проведення праймеріз.

Читайте також:
Крісло у великому місті. Вибори мера Києва перетворюються на змагання боксера, ресторатора і відразу декількох телевізійників

«Я вважаю, що це ініціатива слушна, тому що всі дискусії можуть перейти в більш прозору публічну площину. І так, мені б цікаво було брати участь у праймеріз, я цього не заперечую», – зазначив Ткаченко.

Вибори мера Києва повинні відбутися 25 жовтня 2020 року. Згідно з останнім соціологічним опитуванням центру Соціс, на них чинного мера Віталія Кличка готові підтримати 41,1% киян, а нардепа від Слуги народу Олександра Ткаченка – 1,3%.

Серед тих, хто готується взяти участь в партійному праймеріз серед представників президентської політсили, – нардепи Микола Тищенко, Олександр Дубінський, а також сам Ткаченко.

Читайте також: &nbspПоле битви — Київ. Чого чекати від виборів мера столиці, на яких зіткнуться інтереси головних політичних гравців
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.