Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Колишній генпродюсер Прямого запускає київський телеканал Kyiv. live за гроші Вадима Столара

Автор: Крістіна Бердинських

Як дізнався НВ, відомий телепродюсер Олексій Семенов має намір запустити міський інформаційний телеканал Kyiv. live за кілька місяців до київських виборів, які пройдуть в серпні. Його редакція розміститься в столичному бізнес-центрі Парус.

«Я вже років шість ходжу до інвесторів з пропозицією запуску міських каналів. Тому що зараз, яке місто не візьми, мовленням там керують мери. Як результат жителі не отримують об’єктивну інформацію», – пояснив НВ Семенов, який раніше був генпроюссером телеканалу Прямий.

За його словами, зараз канал перебуває на етапі документального переоформлення, і як тільки все станеться, інвестор оголосить про старт.

Інвестором телеканалу є Вадим Столар, столичний забудовник, депутат з фракції ОПЗЖ у Верховній Раді та голова її київської парторганізації.

У бесіді з НВ він сам в цьому зізнався: «Так, це правда. Хочу створити незалежний регіональний канал. Упевнений, що він буде затребуваний серед киян. Тому що, на жаль, в столиці вже довгі роки немає ТВ, яке би висвітлювало актуальні для її жителів проблеми. Саме такий телеканал ми зараз робимо».

Читайте також: &nbspКрісло у великому місті. Вибори мера Києва перетворюються на змагання всеукраїнського масштабу
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.