Кличко публічно відповів Шмигалю: Мене можуть звільнити лише кияни

Кличко публічно відповів Шмигалю: Мене можуть звільнити лише кияни

Міський голова Києва Віталій Кличко у відповідь на різкі слова прем’єр-міністра Дениса Шмигаля заявив, що лише кияни можуть звільнити його. Про це він сказав в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера.

«Локдаун неможливо робити в одному регіоні, а в регіоні поруч жорстких обмежень немає. Виходячи з цього, ми запропонували [запровадити загальнонаціональний локдаун]… На жаль, я отримав відповідь із погрозою: “Якщо ні, то будемо вас звільняти”. Тож хочу нагадати – мене можуть звільнити кияни, які обрали мене мером… Якщо ми будемо таким чином боротися з пандемією – це сумно», – наголосив Кличко.

Мер Києва звернувся до Кабінету міністрів із закликом запровадити загальнонаціональний локдаун в Україні 9 квітня. Він пояснив це тим, що Україна перебуває в трійці європейських країн за кількістю хворих за добу і кількістю смертей від COVID-19.

Відповідь з уряду надійшла того ж дня: прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Кличку звернутися до президента з пропозицією про призначення нового голови Київської міської державної адміністрації (КМДА), якщо йому недостатньо повноважень для боротьби з COVID-19.

За словами прем’єра, Київ має найбільше ресурсів і можливостей для протидії епідемії. Шмигаль наголосив, що загальнонаціональний локдаун запроваджувати не будуть.

В інтерв’ю Радіо НВ Кличко заявив, що після слів Шмигаля в них відбулась приватна розмова, в якій прем’єр похвалив його за ефективність в питаннях «викликів, пов’язаних з коронавірусом». Мер зазначив, що офіційні та приватні розмови «дуже суттєво відрізняються».

Читайте також: Бос у великому місті. Віталій Кличко розповів про боротьбу з коронавірусом, відносини з Офісом президента і мости — інтерв'ю НВВіталій Кличко про протистояння з Кабміном, забудовників і локдаун Редактор: Ніна Григорська
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.