Кличко просить Шмигаля дозволити лікувати хворих на COVID-19 киян у відомчих медзакладах

Кличко просить Шмигаля дозволити лікувати хворих на COVID-19 киян у відомчих медзакладах

Мер Києва Віталій Кличко попросив прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля надати можливість лікувати хворих на COVID-19 у відомчих медзакладах столиці.

Про це він заявив під час брифінгу у понеділок, 30 листопада.

«У мене кілька головних запитань до чиновників: чому не можна використовувати адаптовану медичну базу відомчих медзакладів, розташованих у столиці? І приймати в них хворих на коронавірус киян? Чому не надають в повному обсязі іншу невідкладну допомогу киянам у відомчих установах, медзкладах Академії медичних наук і МОЗ? Чому комунальні заклади, що уклали угоду з Національною службою здоров’я України про надання допомоги хворим на коронавірус, досі не отримують належного фінансування?» — сказав Кличко.

Читайте також:

Очільник столиці наголосив, що Київ вимушений звернутися щодо цього питання до прем’єра, бо МОЗ раніше проігнорувало всі звернення міськради міста.

«Як ви знаєте, я неодноразово звертався до уряду та Міністерства охорони здоров’я надати можливість для лікування хворих на COVID-19 киян у відомчих лікарнях і медзакладах Академії медичних наук України. Це, нагадаю, загалом 11 тисяч ліжок і кваліфікований медперсонал. А ми досі чуємо про плани облаштування мобільних госпіталів», — зауважив Кличко.

Він додав, що місць для хворих у лікарнях Києва дедалі менше, і станом на 30 листопада комунальні медзаклади заповнені на 57%. Також Кличко підкреслив, що є проблеми з киснем та «інші виклики».

За минулу добу, 29 листопада, у Києві виявили 1460 випадків зараження коронавірусом, 13 людей померли, 88 — одужали.

Загалом у столиці на COVID-19 захворіли 70 478 мешканців міста, 22 843 пацієнти одужали, летальних випадків — 1292.

Редактор: Катерина Денісова
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.