Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Дорожні камери зафіксували перший антирекорд перевищення швидкості – 208 км/год

Автомобіль Mersedes S-класу встановив антирекорд з перевищення швидкості у перший день роботи системи фотовідеофіксації порушень Правил дорожнього руху в Києві.

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, порушник проїхав повз камеру на трасі Київ-Чоп зі швидкістю 208 км/год, що майже на 130 км/год перевищує дозволений швидкісний режим. Порушення зафіксовано о 11:47.

Читайте також: &nbspЗ 1 червня в Україні запрацювала автоматична фіксація порушень ПДР: що важливо знати про систему штрафів та розташування камер

«Власник цього Mersedes обов’язково отримає «листа щастя». І нехай цей штраф невеликий, щодо його доходів і вартості авто (в разі перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год, штраф становить – 510 грн), але можливо він змусить його задуматися і більше не їздити з такою дикою швидкістю дорогами загального користування», – написав він у Facebook.

Нагадаємо, з 1 червня запрацювала система автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР. Камери встановлені на дорогах Києва і Київської області в місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками.

Першим порушником, викритим камерою автофіксації, став водій Audi Q7 в Києві.

За перші 17 годин роботи зареєстрували понад 35 тисяч перевищень швидкості в Києві.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.