Джокович сенсаційно програв у матчі за бронзу Олімпіади-2020

Перша ракетка світу серб Новак Джокович програв іспанцю Пабло Карреньо-Бусті у матчі за третє місце тенісного турніру на Олімпіаді в Токіо.

У першому сеті іспанський тенісист зробив один брейк та виграв 6:4. У другій партії тенісисти вдало діяли на своїх подачах і гра перейшла на тайбрейк, де Джокович дотиснув суперника та зрівняв рахунок у матчі.

У вирішальному сеті Каренньо-Буста повів у рахунку 3:0 та довів матч до перемоги, здобувши бронзову медаль.

Новак Джокович (Сербія) — Пабло Каренньо-Буста (Іспанія) 1:2 (4:6, 7:6, 3:6)

В півфіналі Новак Джокович поступилися німецькому тенісисту Александру Звєрєву, який у фіналі зустрінеться з росіянином Кареном Хачановим.

Підписуйтесь на розсилку Олімпіада-2020 Отримуйте кожного дня останні новини з Олімпійських ігор в Токіо підписатися Щодня о 17-30 Редактор: Олег Телюк