«Це вчинок героя». Тренер каноістки Лузан прокоментував її бронзу на Олімпіаді

Тренер української каноістки Людмили Лузан Микола Мацапура прокоментував її бронзову медаль на Олімпійських іграх в Токіо у веслуванні на каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

Про це повідомляє UA:Перший.

«Люда була в гірших умовах серед усіх призерів. Американка четвертою доріжкою йшла, канадка — другою, Люда — п’ятою. Це найсильніший зустрічний вітер, вона маленька, худенька — і посіла третє місце. Це вчинок героя», — сказав Мацапура.

Тренер також зазначив, що Лузан — його перша підопічна, яка «одержима водою».

«Люда сьогодні – це зібрані воєдино працьовитість, віддача, впевненість у собі і віра у тренера. Вона не гребує абсолютно ніякої роботи, яку б я їй не дав. Бувало навіть таке, що просто злюся, майже матом, а вона підходить з мокрими, закривавленими долонями — кров тече по руці – і каже: «Микола Іванович, я все зробила, як ви просили», — розповів Мацапура.

Слухайте подкаст на цю тему

4 серпня українка Людмила Лузан перемогла в першій в історії Ігор жіночій гонці в дисципліні каное-одиночка на дистанції 200 м у Токіо, встановивши олімпійський рекорд.

Результат спортсменки в її кваліфікаційної гонці – 45,571 секунди. Тепер Лузан виступить у півфіналі змагань.

Підписуйтесь на розсилку Олімпіада-2020 Отримуйте кожного дня останні новини з Олімпійських ігор в Токіо підписатися Щодня о 17-30 Редактор: Дарія Шерстюк