Алекс Ліссітса та Дмитро Дубілет запустили платформу для продажу і покупки сільгоспземлі

Алекс Ліссітса та Дмитро Дубілет запустили платформу для продажу і покупки сільгоспземлі

Генеральний директор агрохолдингу ІМК Алекс Ліссітса і екс-міністр Кабміну, співзасновник monobank Дмитро Дубілет оголосили про запуск платформи Доброзем для продажу і покупки сільгоспземлі.

Про це вони написали на своїх сторінках в Facebook.

Читайте також:

Алекс Ліссітса та Дмитро Дубілет запустили платформу для продажу і покупки сільгоспземлі

Посол ЄС назвав п’ять умов для успішного запуску ринку землі в Україні

“Основна ідея Доброзему – дати людям можливість чесно і прозоро купити або продати земельну ділянку. Розуміючи, що у багатьох власників землі можуть з’явитися труднощі при підготовці документів, команда Доброзему готова допомогти з їх перевіркою та, за потреби, проконсультувати, що і де потрібно доробити”, – розповів Ліссітса.

Зараз на сайті dobrozem.com.ua можна подати інформацію про свою земельну ділянку і отримати попередню оціночну вартість землі або безкоштовно перевірити документи на відповідність чинному законодавству, додав він.

https://www.facebook.com/Alissitsa/posts/342252653966925

Дубілет зазначив, що Доброзем інтегрований «з безліччю систем».

«Наприклад, з системою супутникових знімків, щоб виводити по кожній ділянці докладні дані по метеорологічній історії та вирощуваних культурах», – написав він.

Екс-міністр додав, що компанія розвиває мережу представників по регіонах, які будуть допомагати продавцям на всіх етапах.

https://www.facebook.com/dubilet/posts/10159658446558552

Відкриття ринку землі в Україні заплановано на 1 липня. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль прогнозував, що після відкриття ринку ціни зростуть як мінімум в два рази.

Редактор: Тетяна Літвінчук
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.