Зустріч Зеленського з Байденом відбудеться 31 серпня

Зустріч Зеленського з Байденом відбудеться 31 серпня

Ілюстрація з сайту pravdatutnews.com

Зустріч президентів України та США Володимира Зеленського і Джозефа Байдена у Вашингтоні відбудеться 31 серпня.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу, передає “Інтерфакс-Україна”.

“З огляду на розширення елементів програми візиту, зустріч глав держав України та США, президентів Байдена і Зеленського відбудеться 31 серпня”, – сказав Кулеба.

Міністр вказав, що про перенесення дати зустрічі домовилися зокрема через те, що формат зустрічі президентів було розширено, і тепер буде передбачати не тільки зустріч делегацій, а й зустріч у форматі тет-а-тет.

За його словами, глава Української держави розпочне візит до США на запрошення президента 30 серпня і відвідає не тільки столицю держави Вашингтон, а й штат Каліфорнія.

“Порядок денний включатиме ряд важливих заходів у Вашингтоні і штаті Каліфорнія. Це дві базові точки для візиту президента. Жоден президент України до цього не залітав так далеко у Сполучені Штати, ніколи не відвідував інше узбережжя США на Тихому океані, хоча саме в штаті Каліфорнія зосереджені найбільші IТ-компанії, високотехнологічна космічна індустрія і це саме те, в чому Україна має сильні козирі”, – зазначив він.

Кулеба додав, що президент відвідає штат Каліфорнія, щоб створити нові можливості для взаємодії США і України в цих сферах і залучення нових американських інвестицій в українську економіку.

Політика
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.