Зоря зазнала розгрому від Лестера на старті Ліги Європи

Лестер забив три м’ячі у ворота Зорі (Фото: REUTERS/Phil Noble)

Українська Зоря в матчі першого туру групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:3 поступилася англійському Лестеру на виїзді.

Луганська команда втратила хороший шанс відкрити рахунок на 22-й хвилині, коли Кабаєв не реалізував вихід один на один зі Шмейхелем.

За це суперник покарав український клуб на 29-й хвилині. Барнс з меж штрафного пробив у стійку, а Медісон в метушні зумів проштовхнути м’яч у ворота.

На останньому оберті секундної стрілки першого тайму Лестер збільшив свою перевагу. Барнс вийшов один на один із Шевченком і впевнено його переграв.

Зорі не вдалося скоротити відставання в рахунку на 67-й хвилині. Грубо помилився Іванисеня, віддавши передачу в свою штрафну на Іхеаначо, а той скористався подарунком, пробивши в дальній кут воріт Шевченка.

Лестер — Зоря 3:0

Голи: Барнс, 29, 45, Іванисеня, 67

Лестер: Шмейхель — Кастань (Джастін, 82), Фофана, Еванс (Морган, 81), Фу[с — Менді – Медісон (Ундер, 65), Тілеманс (Чаудхері, 71), Прат, Барнс — Іхеаначо (Перес, 71)

Зоря: Шевченко — Фаворов (Руфаті, 76), Вернидуб, Цвек, Хомченовський (Вернидуб, 75) — Іванисеня — Юрченко, Кочергін (Гринь, 85) — Назарина — Луньов (Гладкий, 64), Кабаєв (Перович, 64)

Попереджені: Тілеманс — Кабаєв, Вернидуб

Редактор: Андрій Синявський