Зеленський вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Зеленський вшанував пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський на Луганщині відвідав меморіал «Україна – визволителям» та вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

“Під час робочої поїздки до Луганської області Президент Володимир Зеленський відвідав Меморіальний комплекс «Україна – визволителям» у смт Мілове, де у братській могилі поховано 2814 воїнів”, – йдеться у повідомленні.

Зеленський вшанував пам'ять загиблих у Другій світовій війні

З нагоди Дня пам’яті та примирення та напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Зеленський поклав квіти до Вічного вогню та вшанував загиблих у боях за рідну землю.

Пам’ять воїнів ушанували також керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, його заступники й посли країн «Великої сімки» та ЄС, які прибули на Луганщину разом із Зеленським.

Зеленський вшанував пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Крім того, глава держави оглянув Дзвін пам’яті на території меморіалу, який є одним із чотирьох дзвонів, встановлення яких Зеленський ініціював рік тому. Чотири дзвони символізуватимуть пам’ять про загиблих та примирення між країнами – учасницями Другої світової війни: Дзвін пам’яті в Міловому, Дзвін перемоги на Закарпатті, а також Дзвін миру в Донецьку та Дзвін єдності – у Сімферополі, які будуть встановлені після повернення тимчасово окупованих територій під контроль України.

Зазначається, що Президент поспілкувався з місцевими жителями та привітав їх з прийдешнім Днем перемоги над нацизмом.

ПодіїСуспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.