Збірну України зустрічають у Борисполі після поразки в ¼ Євро-2020 — трансляція

Збірна України вперше зіграла в ¼ чемпіонату Європи з футболу, втім матч завершився поразкою (Фото: Pool via REUTERS / Alessandro Garofalo)

Футболісти збірної України повертаються у Київ після гри у чвертьфіналі Євро-2020. Команда вперше в історії грала в ¼ чемпіонату Європи, втім програла збірній Англії із рахунком 0:4.

Дивіться трансляцію зустрічі українських футболістів в аеропорту Бориспіль:

3 липня Україна розгромно програла Англії в чвертьфіналі Євро-2020 і вилетіла з турніру. Поєдинок завершився з рахунком 0:4.

Суперником збірної Англії в півфіналі Євро-2020 буде Данія, яка обіграла Чехію з рахунком 2:1.