Збірній України з пляжного футболу заборонили їхати на чемпіонат світу до Москви — ЗМІ

Чемпіонат світу відбудеться в Москві з 21 до 29 серпня (Фото: Асоціація пляжного футболу України)

Українська асоціація футболу (УАФ) і Асоціація пляжного футболу країни (АПФУ) заборонили національній команді з пляжного футболу їхати на чемпіонат світу до Москви, повідомляє Tribuna.

Раніше «синьо-жовті» посіли друге місце у відбірковому турнірі до планетарного форуму і стали одним із чотирьох учасників фінального раунду від Європи.

Перед стартом кваліфікації керівництво АПФУ поставило перед командою завдання пробитися до фінального раунду і пообіцяло за це призові.

Чемпіонат світу відбудеться в Москві з 21 до 29 серпня. Участь у фінальному раунді візьмуть 16 команд.

Жеребкування групового етапу чемпіонату світу відбудеться в четвер, 8 липня, в Цюріху (Швейцарія).

Раніше в комплексі Х-парк на Трухановому острові в Києві відкрили першу в Україні криту арену для пляжного волейболу.

Редактор: Євген Нещерет