Збірна України вперше в історії перемогла на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

Спортивні гімнастки з України виграли «золото» на чемпіонаті Європи в командному багатоборстві (Фото: European Gymnastics/T.Shreyer)

Жіноча збірна України вперше в історії виграла «золото» в командному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у суботу, 19 грудня. Змагання проходили в турецькому місті Мерсін.

Про це інформує European Gymnastics.

Україну на чемпіонаті представляли Діана Варінська, Анастасія Бачинська, Ангеліна Радівілова, Єлизавета Губарева та Анастасія Мотак.

За підсумками змагань українська збірна отримала 154,663 бала, що на 0,167 бала більше, ніж у спортсменок із Румунії (154,496 бала). Вони фінішували другими і зберігали лідерські позиції протягом змагань. «Бронзу» здобула збірна Угорщини (151,597 бала).

Як інформує Суспільне, 14 грудня участь на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики завершила чоловіча збірна з України. Загалом українські спортсмени виграли 15 медалей, п’ять із яких золоті, що є третиною всіх нагород турніру. Це стало найуспішнішим виступом української команди на Євро в історії.

Редактор: Катерина Денісова