УЄФА опублікував календар Євро-2020 у 2021 році
Збірна України стартує 13 червня (Фото: REUTERS/Stoyan Nenov)
Євро-2020 пройде з 11 червня по 11 липня 2021 року після рішення Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) про його перенесення через пандемію коронавірусу.
Як зазначає офіційний сайт організації, у всіх 12 приймаючих містах відбудуться ті матчі, які планувалося там провести спочатку.
Група А (Рим/Баку): Туреччина, Італія (господарі), Уельс, Швейцарія
Група B (Копенгаген/Санкт-Петербург): Данія (господарі), Фінляндія, Бельгія, Росія (господарі)
Група C (Амстердам/Бухарест): Нідерланди (господарі), Україна, Австрія, Північна Македонія
Група D (Лондон/Глазго): Англія (господарі), Хорватія, Шотландія, Чехія
Група E (Більбао/Дублін): Іспанія (господарі), Швеція, Польща, Словаччина
Група F (Мюнхен/Будапешт): Угорщина, Португалія (господарі), Франція, Німеччина (господарі)
Читайте також:
Євро-2020 у 2021 році: що, якби минулі турніри України теж перенесли б на рік?
Груповий етап
П’ятниця 11 червня (час — київський)
Група A: Туреччина — Італія (22.00, Рим)
Субота 12 червня
Група А: Уельс — Швейцарія (16:00, Баку)
Група B: Данія — Фінляндія (19:00, Копенгаген)
Група B: Бельгія — Росія (22.00, Санкт-Петербург)
Неділя 13 червня
Група D: Англія — Хорватія (16:00, Лондон)
Група C: Австрія — Північна Македонія (19:00, Бухарест)
Група C: Нідерланди — Україна (22.00, Амстердам)
Понеділок 14 червня
Група D: Шотландія — Чехія (16:00, Глазго)
Група E: Польща — Словаччина (19:00, Дублін)
Група E: Іспанія — Швеція (22.00, Більбао)
Вівторок 15 червня
Група F: Угорщина — Португалія (19:00, Будапешт)
Група F: Франція — Німеччина (22.00, Мюнхен)
Середа 16 червня
Група B: Фінляндія — Росія (16:00, Санкт-Петербург)
Група А: Туреччина — Уельс (19:00, Баку)
Група A: Італія — Швейцарія (22.00, Рим)
Четвер 17 червня
Група C: Україна — Північна Македонія (16:00, Бухарест)
Група B: Данія — Бельгія (19:00, Копенгаген)
Група C: Нідерланди — Австрія (22.00, Амстердам)
П’ятниця 18 червня
Група E: Швеція — Словаччина (16:00, Дублін)
Група D: Хорватія — Чехія (19:00, Глазго)
Група D: Англія — Шотландія (22.00, Лондон)
Субота 19 червня
Група F: Угорщина — Франція (16:00, Будапешт)
Група F: Португалія — Німеччина (19:00, Мюнхен)
Група E: Іспанія — Польща (22.00, Більбао)
Неділя 20 червня
Група А: Італія — Уельс (19:00, Рим)
Група A: Швейцарія — Туреччина (19:00, Баку)
21 червня
Група C: Північна Македонія — Нідерланди (19:00, Амстердам)
Група C: Україна — Австрія (19:00, Бухарест)
Група B: Росія — Данія (22.00, Копенгаген)
Група B: Фінляндія — Бельгія (22.00, Санкт-Петербург)
Вівторок 22 червня
Група D: Чехія — Англія (22.00, Лондон)
Група D: Хорватія — Шотландія (22.00, Глазго)
Середа 23 червня
Група E: Словаччина — Іспанія (19:00, Більбао)
Група E: Швеція — Польща (19:00, Дублін)
Група F: Німеччина — Угорщина (22.00, Мюнхен)
Група F: Португалія — Франція (22.00, Будапешт)
З груп виходять по дві кращі збірні плюс чотири кращі команди, що зайняли третє місце.
1/8 фіналу
Читайте також:
УЄФА почав повертати гроші за квитки на Євро-2020
Субота 26 червня
1. 2А — 2 В (19:00, Амстердам)
2. 1А — 2С (22.00, Лондон)
Неділя 27 червня
3: 1C — 3D/E/F (19:00, Будапешт)
4: 1B — 3A/D/E/F (22.00, Більбао)
Неділя 28 червня
5: 2D — 2E (19:00, Копенгаген)
6: 1 °F — 3A/B/C (22.00, Бухарест)
Вівторок 29 червня
7: 1D — 2 °F (18:00, Дублін)
8: 1E — 3A/B/C/D (22.00, Глазго)
Чвертьфінал
П’ятниця 2 липня
Ч1: Переможець 6 — Переможець 5 (19:00, Санкт-Петербург)
Ч2: Переможець 4 — Переможець 2 (22.00, Мюнхен)
Субота 3 липня
Ч3: Переможець 3 — Переможець 1 (19:00, Баку)
Ч4: Переможець 8 — Переможець 7 (22.00, Рим)
Півфінал
Вівторок 6 липня
П1: Переможець Ч2 — переможець Ч1 (22.00, Лондон)
Середа 7 липня
П2: Переможець Ч4 — Переможець Ч3 (22.00, Лондон)
Фінал
Неділя 11 липня
П1 — П2 (22.00, Лондон)
НВ
Редактор: Андрій Синявський
Джерело