Українські біатлоністи увійшли в топ-6 спринту на Кубку світу в Хохфільцені

Дмитро Підручний посів шосте місце (Фото: biathlon.com.ua)

Українці потрапили в топ-6 спринтерської гонки на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в Хохфільцені.

За Україну виступали Артем Прима, Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Богдан Цимбал та Руслан Ткаленко.

Кращий результат показав Дмитро Підручний – 51,3 секунди. Його співвітчизник Антон Дудченко потрапив у топ-20 – 1.27,4.

Виграв гонку з результатом 23.04,9 норвежець Стурла Хольм Лагрейд, який очолив суто норвезький п’єдестал. Другим і третім стали Йоханнес Дале та Йоханнес Бо відповідно.

Решта українців фінішували наступним чином: Артем Прима – 39 місце, Руслан Ткаленко – 75, Богдан Цимбал – 101.

Результати гонки:

1. Стурла Хольм Лагрейд (Норвегія) – 23.04,9 (0+0)

2. Йоханнес Дале (Норвегія) – 7,9 (0+0)

3. Йоханнес Бо (Норвегія) – 19,9 (2+0)

6. Дмитро Підручний (Україна) – 51,3 (0+0)…

20. Антон Дудченко (Україна) – 1.27,4 (0+0)…

39. Артем Прима (Україна) – 2.02,8 (1+1)…

75. Руслан Ткаленко (Україна) – 3.02,3 (0+2)…

101. Богдан Цимбал (Україна) – 4.24,9 (1+2)…

Раніше українці фінішували на 13-му місці в чоловічій естафеті на третьому етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені.

Редактор: Андрій Синявський