Українська тенісистка вилетіла у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції у парному розряді

Матч тривав трохи менше, ніж 1,5 години (Фото: Марта Костюк via Instagram)

Українська тенісистка Марта Костюк в парі з білорускою Олександрою Сасновіч вилетіла в чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції (Ролан Гаррос).

У першому сеті українсько-білоруський дует виграв лише два гейми, зазнавши розгрому 2:6. У другій партії Костюк та Сасновіч поступалися 1:4, але зуміли вирівняти гру і зрівняти рахунок — 5:5. Однак у наступному розіграші Бабош та Младеновіч зробили брейк, а потім дотиснули суперниць — 7:5.

Марта Костюк (Україна)/Александра Сасновіч (Білорусь) — Тімеа Бабош (Угорщина)/Крістіна Младеновіч (Франція) 0:2 (2:6, 5:7)

У попередньому раунді Костюк і Сасновіч перемогли Габріелу Дабровскі і Єлену Остапенко.

В одиночному розряді на Відкритому чемпіонаті Франції Костюк припинила боротьбу після першого кола.