Українки не потрапили в топ-20 спринту на Кубку світу з біатлону в Хохфільцені

Джима показала кращий результат серед українок — 22 місце (Фото: Biathlonworld.com)

Відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.

Українки не змогли пробитися в топ-20, кращий результат серед яких показала Юлія Джима – 22 місце. 24-ю до фінішу прийшла її співвітчизниця Дар’я Блашко.

Їх партнерки по команді завершили гонку наступним чином: Валентина Семеренко – 45-та, Катерина Бех – 59-та, Віта Семеренко – 69-та.

Виграла спринт представниця Білорусі Дінара Алімбекова. Друге місце дісталося норвежці Тіріль Екгофф, третє – німкені Францисці Пройс.

Результати гонки:

1. Дінара Алімбекова (Білорусь) – 20.12,3 (0+0);

2. Тіріль Екгофф (Норвегія) – 8,5 (1+0);

3. Франциска Пройс (Німеччина) – 9,9 (0+1)…

22. Юлія Джима (Україна) – 57,8 (0+1)…

24. Дар’я Блашко (Україна) – 1.05,4 (0+0)…

45. Валентина Семеренко (Україна) – 1.37,7 (0+2)…

59. Катерина Бех (Україна) – 2.04,1 (1+1)…

69. Віта Семеренко (Україна) – 2.21,9 (0+2)

Раніше відбулася жіноча гонка переслідування на другому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті, де особистий рекорд встановила українка Дар’я Блашко, яка фінішувала 12-ю.

Редактор: Андрій Синявський