Українка Джима фінішувала у топ-6 гонки переслідування на Кубку світу з біатлону

Напередодні Юлія Джима завоювала срібло в спринті (Фото: biathlon.com.ua)

Українка Юлія Джима посіла шосте місце у гонці переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Нове Мєсто.

Джима вдало відстрілялася на останньому вогневому рубежі і мала шанси на медаль, однак програла суперницям у швидкості та у підсумку опустилася з третього місця на шосте.

Українка Дар’я Блашко з трьома промахами фінішувала 16-ю. Інші представниці України Анастасія Меркушина, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна фінішували на 29-му, 33-му та 42-му місцях відповідно.

Перемогу в гонці здобула норвежка Тіріль Екхофф, срібло завоювала німкеня Деніз Херрманн, а трійку лідерів замкнула ще одна представниця Норвегії Марте Олсбю Ройселанд.

Результати гонки:

Напередодні Юлія Джима завоювала срібло у спринтерській гонці на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто.