Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Україна зазнала розгрому від Іспанії в Лізі націй

Іспанія забила чотири м’ячі без відповіді (Фото: REUTERS/Sergio Perez)

Збірна України з рахунком 0:4 програла на виїзді команді Іспанії в другому турі групового раунду дивізіону А Ліги націй.

Жовто-сині пропустили вже на 2-й хвилині після фолу Кривцова на Фаті в своїй штрафній. Пятов вгадав напрям польоту м’яча після удару Рамоса з пенальті, але м’яч влетів у сітку.

Поки підопічні Андрія Шевченка намагалися прийти в себе, хозява могли забити мінімум тричі до того, як їм це вдалося зробити ще раз, але Рамос і Фаті свої шанси не використали.

Проте на 29-й хвилині Іспанія подвоїла свою перевагу. Це Ольмо навісив в штрафну на Рамоса, а той головою відправив м’яч під дальню стійку.

Досить швидко рахунок став 3:0. Фаті накрутив на лівому фланзі Тимчика та Харатіна й пробив у дальній кут – снаряд від стійки влетів у ворота.

Після перерви “Фурія Роха” продовжувала турбувати редути синьо-жовтих і вчетверте забила на 84-й хвилині. Кривцов вибив м’яч прямо на ногу Меріно, який низом відправив м’яч у ворота.

Іспанія – Україна 4:0

Голи: Рамос, 2 (з пенальті), 29, Фаті, 32, Меріно, 84