Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Україна перемогла Швейцарію на старті елітного дивізіону Ліги націй

Зінченко приніс перемогу збірній України (Фото: REUTERS/Gleb Garanich)

Збірна України з рахунком 2:1 переграла команду Швейцарії в першому турі елітного дивізіону Ліги націй.

Господарі поля могли відкрити рахунок ще на 10-й хвилині. Це Малиновський пробив здалеку та влучив у стійку, а добивання Ярмоленка прийшлося повз ворота.

І все ж, команда Шевченка домоглася свого через чотири хвилини. Зоммер відбив удар Тимчика, але дебютант жовто-синіх підібрав м’яч і зробив передачу на Ярмоленка, який п’ятою вразив практично порожні ворота.

Наприкінці першого тайму гостям вдалося відновити рівновагу. Сеферовіч завдав удар з-за меж штрафного майданчика у самий кут воріт, а Пятов не зумів врятувати партнерів.

Після перерви збірна Швейцарії й зовсім могла вийти вперед, проте удар Варгаса прийшовся в каркас – суперника врятувала стійка.

За це команда України покарала опонентів. На 68-й хвилині Зінченко ідеальним ударом з лінії штрафного відправив м’яч під саму штангу воріт Зоммера.

У час, що залишився у господарів забити ще міг Мораес, але рахунок 2:1 протримався до фінального свистка.

Україна – Швейцарія 2:1

Голи: Ярмоленко, 14, Зінченко, 68 – Сеферовіч, 41