Євро-2020. Іспанія сенсаційно не змогла перемогти Швецію на своєму полі – відео

Євро-2020. Іспанія сенсаційно не змогла перемогти Швецію на своєму полі - відео

Іспанія втратила очки на старті Євро-2020 (Фото: REUTERS/David Ramos)

Збірна Іспанії сенсаційно не зуміла перемогти Швецію в матчі першого туру групового раунду чемпіонату Європи-2020 з футболу.

Господарі поля швидко прибрали ініціативу в свої руки та могли відзначитися вже наприкінці чверті години гри з гаком, коли Дані Ольмо пробивав головою, але Робін Ольссон опинився на місці.

Трохи пізніше свій момент для взяття воріт втратив Коке, після удару якого м’яч пройшов повз дальню стійку. А на 29-й хвилині він же пробив вище ще з більш вигідної позиції.

Не менш гарну можливість на 38-му оберті секундної стрілки не використав Мората, який після невдалої гри Даніельсона пробив повз ворота.

Тим більше несподіваним був момент у Швеції – це Ісак незвичайним способом розібрався у штрафному майданчику іспанців, проте м’яч після рикошету від захисника відлетів у стійку.

У другому таймі ще один момент у скандинавської команди втратив Берг, проте на полі все одно домінувала Іспанія, перемогу якій на останній хвилині основного часу міг принести Морено, проте влучив у воротаря суперника.

Підсумковий результат став першою нульовою нічиєю на Євро-2020.

Іспанія — Швеція 0:0

В іншому матчі цієї ж групи E збірна Словаччини несподівано перемогла Польщу з рахунком 2:1.

Редактор: Андрій Синявський