Уболівальниця мало не зірвала велогонки “Тур де Франс”

Уболівальниця мало не зірвала велогонки "Тур де Франс"

Фото: [email protected] Announcing

Поліція французького департаменту Фіністерре порушила кримінальне провадження стосовно жінки, яка 26 червня вийшла на пелотон і спричинила зіткнення кількадесятьох учасників велогонки «Тур де Франс».

Про це повідомляє hromadske з посиланням на поліція Фіністерре.

Інцидент стався за 45 кілометрів від фінішу на одному з пелотонів, який очолював німецький велогонщик Тоні Мартін із команди Jumbo-Vista. Він рухався на пелотоні справа, ближче до глядачів.

У цей час на пелотон перед Мартіном вискочила жінка в жовтому пальті, яка тримала плакат зі словами «дідусь і бабуся» німецькою. Вона дивилася в бік камер і не зважала на те, що за нею їдуть велосипедисти.

Намагаючись не врізатися в жінку, Мартін крутнув уліво і в’їхав в інших велосипедистів. Вони впали разом із ним. Гонку довелося затримати на п’ять хвилин, поки медики надавали допомогу постраждалим велосипедистам. У цей час жінка з плакатом утекла з місця події.

Один з учасників — німець Яша Зюттерлін із команди DSM — був змушений знятися з гонки. Щонайменше восьмеро велосипедистів отримали травми середньої тяжкості й ще понад десяток — порізи, синці й подряпини, пише AFP.

Поліція Фіністерре заявила, що жінці, винній в інциденті, інкримінують «умисне порушення правил безпеки й завдавання тілесних ушкоджень, які можуть призвести до тимчасової непрацездатності на строк до трьох місяців». Вони просять свідків допомогти в пошуку вболівальниці.

«Тур де Франс» — щорічні шосейні багатоденні велоперегони дорогами Франції (частини окремих етапів або цілі етапи іноді проводяться в інших країнах). Уперше «Тур» було проведено 1903 року. Нині «Тур де Франс» — це найпрестижніше змагання серед багатоденних велогонок у професійному велоспорті.

ПодіїСвітСпорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.