У ЗСУ на COVID-19 хворіють 45 військових

У ЗСУ на COVID-19 хворіють 45 військових

Фото: Facebook / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

 Станом на 7:00 2 травня, у Збройних Силах України коронавірусну хворобу COVID-19 мають 45 військовослужбовців. 

Про це повідомляють Медичні сили ЗСУ у Facebook.

“На 07:00 2 травня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 45 осіб. Також за період пандемії одужали 30 осіб та 2 летальних випадки. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 299 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 28 осіб”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за минулу добу зареєстровано один новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

“Хворий військовослужбовець з Харківської області лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнта задовільний, симптоми захворювання відсутні”, – повідомляють військові медики.

Також вказується, що аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється “під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом”.

“Залишайтеся вдома. Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни”, – резюмували у Медичних силах ЗСУ.

 

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.