У Приватбанку назвали фейком заяву Ротаня про зникнення грошей

У Приватбанку назвали фейком заяву Ротаня про зникнення грошей

Руслан Ротань (Фото: rotan_ruslan29/Instagram)

Приватбанк відреагував на заяву головного тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня, що він втратив велику суму грошей, яка зберігалася у банківському сейфі.

У банку заявили, що працюють тільки в рамках чинного законодавства, і виконали постанову суду про проведення слідчих дій відносно сейфової скриньки. До того ж у Приватбанку додали, що в постанові суду не було вказано даних власника, а тільки номер поштової скриньки депозитарію банку.

У Приватбанку повідомили, що слідчі дії проходили ще 17 вересня відповідно до процесуальних норм, на період проведення дій відділення було оточене силовиками і не обслуговувало клієнтів.

У банку додали, що відкриття сейфової скриньки проводилося з веденням відеозапису і зі складанням опису вмісту.

«Більш того — у скриньці знаходився листок обліку приходу і витрати грошей, і залишок у ній збігався з тим, що було вилучено і внесено до опису правоохоронцями», — сказано в повідомленні.

Раніше головний тренер молодіжної збірної України і колишній футболіст київського Динамо Руслан Ротань заявив, що втратив велику суму грошей, яка зберігалася у банківському сейфі.

За його словами, 17 вересня слідча група Державної фіскальної служби з Києва розкрила його скриньку в ПриватБанку і забрала звідти заощадження. Ротань стверджує, що заощадження забрали у кримінальному провадженні, яке не ніяк його не стосується.

Редактор: Дар’я Колесніченко
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.