У НАТО погодили пакет запобіжних заходів на випадок другої хвилі СOVID-19

У НАТО погодили пакет запобіжних заходів на випадок другої хвилі СOVID-19

Фото Reuters

Міністри оборони НАТО, які завершили сьогодні дводенні переговори в форматі телеконференції, погодили пакет запобіжних заходів на випадок можливої другої хвилі пандемії СOVID-19 та будь-яких інших подібних криз у сфері охорони здоров’я.

Про це у четвер під час підсумкової пресконференції розповів генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Укрінформ.

“Світові медичні організації попереджають, що ми можемо побачити другу хвилю пандемії. Тож НАТО готується надавати потужну підтримку цивільним зусиллям, якщо це трапиться. Сьогодні міністри ухвалили три рішення. Ми погодили новий оперативний план, що дозволить надавати підтримку союзникам і партнерам. Ми також вирішили зробити запаси медичного обладнання та постачання. Нарешті, ми погодили створення нового фонду, який дозволить нам робити швидкі закупівлі медичних товарів та послуг”, – сказав Столтенберг.

Він привітав той факт, що багато союзників погодилися надати медичне обладнання до цих запасів, які є, та зробити внесок у спільне фінансування, що є ознакою єдності і солідарності Альянсу.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.