У матчі з Україною. Збірна Англії встановила унікальний рекорд в історії чемпіонатів Європи

Англія встановила унікальний рекорд чемпіонатів Європи (Фото: Pool via REUTERS / Alessandro Garofalo)

Збірній Англії підкорився унікальний рекорд чемпіонатів Європи з футболу у матчі чвертьфіналу Євро-2020 проти України.

Англійцям вдалося забити у ворота української збірної чотири м’ячі. Причому три з них були забиті головою.

Це перший випадок в історії чемпіонатів Європи, коли одній команді вдається це зробити протягом одного матчу.

Україна розгромно програла Англії в чвертьфіналі Євро-2020 і вилетіла з турніру – 0:4.

Суперником збірної Англії в півфіналі Євро-2020 стала Данія , яка обіграла Чехію з рахунком 2:1.

Редактор: Ірина Кутєлєва-Коваленко