«Все прорахував, він дивиться в майбутнє». Російський екснаставник Динамо похвалив Суркіса за запрошення Луческу

Сьомін нагадав, наскільки успішно Луческу працював у Шахтарі з молодими гравцями з Бразилії (Фото: Офіційний сайт ФК Локомотив)

Колишній головний тренер київського Динамо Юрій Сьомін поділився думкою про запрошення президентом київського клубу Ігорем Суркіса на посаду наставника команди румуна Мірчі Луческу.

Слова російського фахівця наводить Спорт-експрес.

«Я вірю в це рішення. Воно себе ще виправдає і принесе Києву успіхи. Луческу вміє працювати з молодими гравцями», – сказав Сьомін.

Російський тренер зазначив, що в Динамо є перспективні футболісти, які поступово будуть переходити у дорослий футбол. На його думку новий тренер киян їм у цьому допоможе.

Читайте також: &nbsp«Суркіси — ганьба клубу». Ультрас зробили нову заяву проти власників Динамо і отримали відповідь від дочки президента «біло-синіх»

Сьомін також нагадав, наскільки успішно Луческу працював у Шахтарі з молодими гравцями з Бразилії, яких згодом продавали за серйозні гроші.

«Когось Динамо зможе продати, заробити гроші… Так що Суркіс все прорахував, він дивиться в майбутнє», – заявив Сьомін.

Раніше Суркіс розповів про розмову, яка відбулася у нього з колегою з Шахтаря Ринатом Ахметовим після підписання контракту з Луческу.

Редактор: Євген Нещерет
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.