Тренер ФК Львів — про свою відставку: Ніхто мені за мовний скандал нічого не говорив

Тренер ФК Львів — про свою відставку: Ніхто мені за мовний скандал нічого не говорив

Шумський спростував чутки, що його відставка пов’язана з мовним скандалом (Фото: ФК Львів)

Віталій Шумський висловився про свою відставку з посади головного тренера футбольного клубу Львів на тлі мовного скандалу.

У коментарі телеканалу Футбол фахівець підтвердив, що в нього відбулася розмова з керівництвом клубу, під час якого вони подякували один одному.

Читайте також: &nbsp«Стала несподіваною». Тренер, який звинуватив арбітра в жовтій картці за українську мову, відреагував на відставку

“Більш предметно звертайтеся до керівництва клубу”, – додав Шумський.

Тренер відзначив, що було прийнято рішення припинити співпрацю за обопільною згодою сторін. За його словами, він не розуміє, чому цю ситуацію “так роздули”.

Читайте також:

Тренер ФК Львів — про свою відставку: Ніхто мені за мовний скандал нічого не говорив

«Покарання за українську мову»: Кремінь вимагає пояснити жовту картку тренеру ФК Львів Шумському

“Ніхто мені за мовний скандал нічого не говорив. В першу чергу, в тій ситуації я хотів сказати про футбольні правила і про те, за що дають жовті картки”, – резюмував Шумський.

Раніше тренер заявив, що в матчі з Колосом 20 лютого суддя дав йому жовту картку за вимогу до четвертого арбітра Миколи Кривоносова розмовляти з ним українською мовою.

Пізніше повідомлялося, що Кривоносов подасть до суду на Шумського за наклеп. Арбітри, які працювали на матчі, вже дали пояснення Українській асоціації футболу, в якому вказали, що тренер отримав попередження за системні зауваження в грубій формі та публічні претензії до їхньої роботи.

16 січня 2021 року в Україні набув чинності Закон про функціонування державної мови.

Редактор: Андрій Синявський
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.