Співробітники СБУ провели масштабні антитерористичні тренування

Співробітники СБУ провели масштабні антитерористичні тренування

Фото пресслужби СБУ

Координаційна група Антитерористичного центру при СБУ в Одеській області провела масштабні тренування у межах навчань «Сі Бриз-2021».

“Навчання пройшли на півдні області, а їхньою головною метою стало відпрацювання антитерористичних операцій. Зокрема, у межах зведеного антидиверсійного підрозділу Anti-Sabotage group. Це спеціально сформована група під міжнародні навчання «Сі Бриз-2021». За легендою навчань декілька «диверсійних груп» намагалися здійснити теракти на об’єктах критичної інфраструктури м. Ізмаїл”, – повідомили в пресцентрі Служби безпеки України.

Штурмові групи спецпідрозділу ЦСО «А» СБУ нейтралізували диверсантів і звільнили «заручників». Ще одна група озброєних «терористів», яка забарикадувалася у залізничному вагоні і прикривалася заручниками, була знешкоджена бійцями спецпідрозділу Нацполіції «Корд». Ще дві групи диверсантів, за легендою навчань, намагалися незаконно перетнути державний кордон України через річку Дунай та прорватися через один з міжнародних пунктів пропуску.

Задіяні підрозділи відпрацювали алгоритм міжвідомчої взаємодії у різних екстремальних умовах. Заходи відбулися в умовах максимально наближених до реальних, у тому числі у нічний час, та у складних погодних умовах.

У навчаннях взяли участь підрозділи СБУ, Військо-Морських Сил Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національної гвардії, а також зведений підрозділ протидії диверсіям Anti-Sabotage group та представники органів місцевої влади.

ВійнаТероризм
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.