Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Шахтар — Вольфсбург. Відео голів та огляд матчу Ліги Європи

Шахтар вийшов у чвертьфінал Ліги Європи (Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko)

Шахтар розгромив на своєму полі Вольфсбург із рахунком 3:0 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи і вийшов до чвертьфіналу.

Донецька команда втратила цілий ряд моментів у першому таймі, які не використали Мораес, Марлос і Матвієнко, завдяки чому глядачі не побачили голів до перерви.

У другій половині поєдинку Вольфсбург став діяти гостріше, але не реалізував свої шанси, а в кінцівці матчу, яку суперники провели 10 на 10 після вилучень Хочолави й Брукса, пропустилвідразу три голи.

На 89-й хвилині відзначився Мораес, після чого в доданий час своїм голом відзначився Соломон, а той же Мораес зробив дубль.

Шахтар — Вольфсбург 3:0

Голи: Мораес, 89, 90+3, Соломон, 90+1