Саудівський принц відмовився від придбання футбольного клубу з Англії

Ньюкасл не змінить власника (Фото: REUTERS/Jan Kruger)

Саудівський фонд державних інвестицій (PIF), контрольований принцем Мухаммедом бін Салманом, відмовився від придбання англійського футбольного клубу Ньюкасл Юнайтед.

Як повідомляє Sky Sports, фонд повинен був отримати 80-відсоткову частку в клубі Прем’єр-ліги відповідно до умов угоди, яка, як передбачалося, мала коштувати трохи більше 340 млн євро.

Читайте також:
Вторгнення саудитів в Англію. Як поява «нового Манчестер Сіті» підриває імідж і фінансову міць найпопулярнішої футбольної ліги світу

Інвестиційна група в складі PIF, PCP Capital Partners і Reuben Brothers вирішила припинити свою зацікавленість, пославшись на невизначеність у всьому світі, викликану пандемією коронавірусу та «тривалим процесом», до якого вона залучилася.

“Ми робимо це з жалем, оскільки захоплено готувалися інвестувати у велике місто Ньюкасл і віримо, що могли б повернути клуб на його місце в історії, традицій і фанатського сприйняття”, – йдеться в її заяві.

Повідомлялося, що Футбольна асоціація Англії перевірить на якості управлінця саудівського принца Мухаммеда бін Салмана.

Зокрема, на принца мала чекати перевірка на наявність судимостей, участь в життєдіяльності іншого клубу, банкрутство, звинувачення в шахрайстві або обмані, порушення британського закону про ставки та сексуальні злочини.

Редактор: Андрій Синявський
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.