Російські найманці режим припинення вогню на Донбасі сьогодні не порушували

Російські найманці режим припинення вогню на Донбасі сьогодні не порушували

Фото прес-центру ООС

Із початку цієї доби повний і всеосяжний режим припинення вогню в районі проведення Операції об’єднаних сил не порушувався, на всій лінії фронту спостерігалася тиша, повідомляє прес-центр ООС.

“Дотримуючись домовленостей, які набули чинності 27 липня, наші військовослужбовці продовжують сумлінно виконувати свої завдання за призначенням”, – йдеться у зведенні станом на 18:30 вівторка, оприлюдненому на сторінці прес-центру ООС у соцмережі Facebook.

Ситуація в районі проведення Операції об’єднаних сил залишається стабільною і повністю контрольованою українським воїнами.

“На жаль, під час проведення інженерних робіт у тилу наших позицій дістали бойове травмування від вибуху міни ПМН-2 двоє військовослужбовців зі складу об’єднаних сил. Обом воїнам оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувальних закладів. Стан їхнього здоров’я задовільний”, – йдеться у зведенні.

Військовослужбовці ЗСУ спільно з представниками ДСНС та іншими підрозділами об’єднаних сил продовжують ліквідовувати пожежу на Донбасі. Наразі триває гасіння локалізованих осередків пожежі поблизу Світлодарська, йдеться у звіті.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.