Російські найманці на Донбасі укріплюють свої позиції на семи напрямках, – розвідка

Російські найманці на Донбасі укріплюють свої позиції на семи напрямках, - розвідка

Фото Reuters

Російські найманці під час перемир’я посилено укріплюють свої передові позиції, споруджують нові окопи і бліндажі на всіх напрямках та встановлюють мінно-вибухові загородження.

Про це під час брифінгу повідомила речниця Міноборони Юлія Пампуха з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони, передає Укрінформ.

«Командування оперативного угруповання російсько-окупаційних військ використовує запроваджений режим припинення вогню для нарощування інженерного обладнання передових позицій майже по всій лінії розмежування. Минулого тижня противник здійснював інтенсивні заходи зі спорудження нових окопів і бліндажів на Новоайдарському, Сєверодонецькому, Бахмутському, Авдіївському, Торецькому, Курахівському та Волноваському напрямках. Крім того, окупанти продовжували встановлення мінно-вибухових загороджень з використанням протипіхотних і протитанкових мін», – повідомила речниця Міноборони.

Разом з тим, за словами Пампухи, у передових підрозділах окупантів продовжує зростати кількість втрат. Зокрема, з початку вересня внаслідок порушень заходів безпеки та підривів на власних мінах противник зазнав безповоротних втрат: понад 10 осіб особового складу та дві одиниці військової техніки.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.