Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Роналду вперше з лютого забив гол з гри — відео

REUTERS/Jennifer Lorenzini

Роналду став автором переможного гола в ворота Лаціо

У матчі 29-го туру італійської Серії А проти Дженоа нападник Ювентуса Кріштіану Роналду забив свій перший з 22 лютого гол з гри.

Тоді португальський нападник відзначився у воротах СПАЛа в рамках італійської першості. Відтоді і до звітного матчу йому вдалося забити двічі з пенальті.

Ювентус не зумів відкрити рахунок в першому таймі гостьового поєдинку, але по суті вирішив його результат у перші 11 хвилин після перерви.

Спершу на 50-й хвилині туринців вперед вивів Дібала, який скористався передачею Куадрадо. Трохи пізніше м’яч ефектним дальнім ударом забив Роналду.

Турнірна таблиця

У стартовому матчі 28 туру Серії А Ювентус не залишив шансів Лечче, розгромивши його з рахунком 4:0.