“Рівнеазот” усунув наслідки викиду нітрозних газів, жертв і постраждалих немає

"Рівнеазот" усунув наслідки викиду нітрозних газів, жертв і постраждалих немає

Фото: azot.rv.ua

“Рівнеазот” повідомив про надзвичайну ситуацію на підприємстві у вівторок – розгерметизацію трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти, внаслідок якої стався разовий викид нітрозних газів у незначній кількості на території заводу.

“Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв і постраждалих немає”, – наголосили агентству “Інтерфакс-Україна” в пресслужбі підприємства.

За даними “Рівнеазоту”, наразі показники якості повітря перебувають у межах допустимих норм, загрози довкіллю та населенню немає.

“Підприємство працює у штатному режимі. Надзвичайна ситуація не вплинула на роботу виробничих цехів підприємства та подальші відвантаження продукції згідно з укладеними контрактами”, – зазначили в пресслужбі.

ПрАТ “Рівнеазот” – одне з найбільших хімічних підприємств Західної України, компанія виробляє мінеральні азотні добрива, кисень технічний, рідку вуглекислоту та сухий лід.

“Рівнеазот” з 2011 року входить до групи підприємств азотного бізнесу Ostchem міжнародної групи компаній Group DF. Холдинг Ostchem об’єднує азотні підприємства “Рівнеазот”, “Сєверодонецьке об’єднання “Азот”, черкаський “Азот”, роздрібного оператора Ostсhem Retail і мережу складів “УкрАгро НПК”.

Минулого року “Рівнеазот” збільшив виробництво мінеральних добрив на 3,9% – до 1,81 млн т. Підприємство наростило виробництво технічного аміаку на 22,9% – до 379,438 тис. тонн, аміаку водного технічного – на 26,6%, до 47,165 тис. тонн, аміачної селітри (у вигляді плаву) – в 1,8 разу, до 7,418 тис. тонн.

Водночас виробництво аміачної селітри скоротилося на 2,6% – до 567,615 тис. тонн, неконцентрованої азотної кислоти – на 2,5%, до 588,9 тис. тонн, вапняно-аміачної селітри (ІАС) – на 3,4%, до 214,7 тис. тонн, азоту рідкого – на 2,1%, до 145,2 тонн.

ЕкологіяПодії
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.